Trumpa apžvalga įpusėjus 50-ajam WMTS turnyrui

Į 50-ą Pasaulio medikų teniso čempionatą (WMTS) Turkijoje atvyko 135 žaidėjai iš 18 šalių (Turkija, JAV, Švedija, Slovakija, Rusija, Rumunija, Lenkija, Norvegija, Lietuva, Latvija, Italija, Iranas, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Austrija, Čekija). Gausiausia delegacija iš Lietuvos 38 žmonės (25 turnyro dalyviai). Turnyro organizacija nėra tobula, lyginant su Lietuvoje organizuotu turnyru – 2019 m. Tačiau visus nesklandumus atperka puikus oras, labai geri teniso kortai, maistas, pramogos, gera nuotaika, ir iškovoti pasiekimai.

Jau ir šiandien turime kuo didžiuotis ir džiaugtis. Lietuvos moterų komanda iškovojo pergalę prieš Turkiją ir žais finale prieš Lenkiją. Lietuvos garbę gina rinktinės narės: Eglė Vindašiūtė – Narbutė, Renata Steponkienė ir komandos lyderė Birutė Adomavičienė.

Lietuvos vyrų komandos pasiekimai kuklesni. Lietuva iškovojo pergalę prieš Indoneziją ir kitą dieną suklupo prieš JAV komandą. Už Lietuvos rinktinę žaidė Šarūnas Čepas, Jonas Špūras, Alvydas Pūkas, Renatas Tikuišis ir Aidas Valiukevičius.

Antradienį WMTS prizininkais tapo vienetų turnyre: 

Aušra Kepenė  – II vieta 40 + amžiaus grupėje,

Šarūnas Čepas – III vieta 40 + amžiaus grupėje,

Birutė Miliauskienė  – II vieta 60 + amžiaus grupėje,

Jonas Špūras – III vieta 60 + amžiaus grupėje.

Dvejetų turnyre iškovojo III vietą 40 + amžiaus grupėje Alina ir Renatas Tikuišiai.

Artimiausiomis dienomis WMTS vienetų finale žais Birutė Adomavičienė bei Antanas Černikis, pusfinalyje – Renata Steponkienė.

Dvejetų finale susitiks Birutė Adomavičienė/Renata Steponkienė prieš Oliviją Gustienę ir odontologę iš Vengrijos, Šarūnas Čepas/Aušra Kepenė bei Jonas Andriuškevičius su teniso partneriu iš Čekijos.

Dvejetų pusfinalyje kovos  Eglė Vindašiūtė – Narbutė ir jos teniso partneris iš Italijos, Svajūnas Barakauskas/Sigitas Stonkus bei Svajūnas ir Aušrinė Barakauskai.

Delegacijos nariai yra iškovoję ir iškovos daugybę Paguodos prizų, kuriuos paminėsime – vėliau.

Trečiadienį vyks turnyro dalyvių nacionalinis vakaras. Penktadienį turnyro finalai, apdovanojimai ir turnyro uždarymas. Galutinius rezultatus paskelbsime po WMTS turnyro.

Lietuvos medikų teniso rinktinė iš Turkijos.

PERŽIŪRĖTI GALERIJĄ